top of page
Barwy włoskiej kuchni w sercu Muranowa

O NAS

Kuchnia włoska jest naszą pasją. Pragniemy, aby zapachy i smaki oliwy, wina i bazylii zagościły na stałe w sercu Muranowa. Jest nam bardzo miło, że jako nasi Goście będziecie cieszyć się tą śródziemnomorską świeżością i kolorytem smaków.

Już sama lokalizacja Trattorii Murano nie jest przypadkowa. Fundamenty apartamentowca, w którym znajduje się restauracja, mają włoskie korzenie. Do końca XIX wieku stał tu pałacyk zaprojektowany przez Szymona Józefa Bellottiego. Chcemy objąć to wyjątkowe miejsce atmosferą ciepła i zaufania.

Dlatego nasze wnętrze otulone jest ciemnym drewnem z południa, włoską cegłą oraz miękkim światłem z kolorowych, oryginalnych szklanych lamp, przywiezionych z weneckiej wyspy Murano.

To, co najbardziej kochamy w kulturze włoskiej poza jedzeniem, to naturalna otwartość ludzi do tworzenia bliskich więzi z innymi. Dlatego odkrywamy przed wami część naszych sekretów zostawiając wam widok na kuchnię. W ten sposób wszyscy goście Trattorii Muranomogą przyglądać się i uczestniczyć w kulinarnej podróży po skąpanej słońcem Italii. Wspólnie możemy odpocząć i na chwilę zapomnieć o codziennych obowiązkach oraz miejskim zgiełku.

Zapraszamy wszystkich: biznesmenów, rodziny, sąsiadów, podróżników… W Trattorii Murano każdy zazna relaksu. W końcu nie ma nic lepszego, niż pyszne jedzenie, przyjazna atmosfera i zaufani ludzie.

Cóż więcej można dodać – arrivederci!

bottom of page